W poniedziałek ruszyły prace związane z modernizacją oświetlenia ulicznego na terenie gminy Piaski. Do końca czerwca wymienionych zostanie aż 800 opraw na nowoczesne, energooszczędne lampy LED.
To ważna inwestycja, która przyniesie wiele korzyści:
- poprawę bezpieczeństwa na drogach i chodnikach,
- lepszą jakość oświetlenia,
- niższe zużycie energii elektrycznej,
- ograniczenie kosztów utrzymania oświetlenia ulicznego.




















