iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Trzech nietrzeźwych jednego dnia

Aż trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymali jednego dnia policjanci z gostyńskiej komendy. Dwóch mężczyzn i kobieta mieli od 0,8 do 3 promila alkoholu w organizmie.

2 września około godziny 18.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Na skrzyżowaniu ulic Starogostyńskiej z ulicą Poznańską w Gostyniu doszło do kolizji dwóch samochodów. 34-letnia kierująca volvo, która wyjeżdżała z ulicy Starogostyńskiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu Toyotą. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 34-latka miała 3 promile alkoholu w organizmie.

 

Po godzinie 20.30 w Grabonogu dzielnicowi zauważyli kierującego rowerem. Mężczyzna jechał całą szerokością drogi, od lewej do prawej strony. 30-letni mieszkaniec naszego powiatu został zatrzymany do kontroli drogowej. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 

Kilka minut przez 21.00 w Borku Wielkopolskim na ul. Konopnickiej policjanci z posterunku w Borku Wlkp., zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem. Podczas rozmowy wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało w organizmie 42-letniego obywatela Ukrainy, mieszkańca powiatu krotoszyńskiego 0,8 promila alkoholu.

 

Nietrzeźwym kierującym samochodami grozi od dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka kara grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów. 30-letniemu kierującemu rowerem grozi kara grzywny, aresztu, a nawet zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę