iGostyn.pl reklamy
Piłka nożna

Trzy punkty dla Kani w zaległym meczu

Wynikiem 3:1 dla gostyńskiej Kani zakończył się wyjazdowy mecz z Płomieniem Krzywiń.
Było to zaległe spotkanie w ramach rozgrywek V ligi. Niestety, zaczęło się niezbyt przyjemnie dla Kani. W 32. minucie gospodarze zdobyli gola z rzutu karnego, który był wynikiem zagrania ręką w polu karnym. Jeszcze przed zejściem do szatni gościom udało się doprowadzić do wyrównania. Składną akcję całego zespołu wykończył Tobiasz Aksamit.
Druga połowa to przewaga Kani. Efektem tego były kolejne dwa gole.  Wprowadzeni do gry w końcówce młodzieżowcy zapewnili zwycięstwo przyjezdnym. Najpierw w 85. min. po stałym fragmencie i zamieszaniu w polu karnym Michał Smektała pokonał bramkarza gospodarzy. A już w doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Jędrzej Wosiak.
 
Skład Kani Gostyń: Pakosz (br.), Jankowski, Maćkowski, Krzyżostaniak, D. Łapawa, Jędryczka, Wachowski (kpt.) (Aksamit), Karolczak, Aksamit, Danielczak, Kłakulak. Rezerwowi:  Krzyżostaniak J.(br), Fechner, Wytykowski, Olejnioczak Sz., Smektała, Wosiak, Goszczyński, Bolewicz. Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę