iGostyn.pl reklamy
Z policji

Twój rower w systemie wojewódzkim

Zdjęcie: KPP Gostyń
1 czerwca w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu przy ul. Wrocławskiej ruszyła usługa WIBEROO – Wielkopolski Bezpieczny Rower. Polega ona na znakowaniu i rejestracji roweru w systemie o zasięgu wojewódzkim, umożliwiająca mieszkańcom swobodny dostęp do danych roweru w systemie oraz ich ewentualne oznaczenie jako zaginiony poprzez stronę wiberoo.pl.

Okres od kwietnia do października to czas kiedy na naszych ścieżkach rowerowych, chodnikach i drogach pojawia się coraz więcej rowerzystów. Rower to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, dojazd do pracy czy przyjemna forma aktywności fizycznej. Jednakże żeby było to możliwe musimy zadbać o nasz rower. Ważne aby znajdował się on we właściwym stanie technicznym, posiadał wymagane oświetlenie. Kończąc korzystanie z roweru należy pamiętać aby go właściwie zabezpieczyć. Sprawą oczywistą jest wykorzystanie do tego przeznaczonej dla rowerów blokady. - Gdybyśmy chcieli czuć, że nasz rower jest w stu procentach bezpieczny, to od 1 czerwca 2021 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu przy ul. Wrocławskiej 44 rusza usługa WIBEROO – Wielkopolski Bezpieczny Rower. Polegać ona będzie na znakowaniu i rejestracji roweru w systemie o zasięgu wojewódzkim, umożliwiająca mieszkańcom swobodny dostęp do danych roweru w systemie oraz ich ewentualne oznaczenie jako zaginiony poprzez stronę www.wiberoo.pl - informują gostyńscy mundurowi.

 

Znakowanie i rejestracja rowerów w KPP Gostyń odbywa się po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerami 519 064 829, 516 064 830:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania
  • środy godz. 15:30 do 20:00
  • soboty godz. 15:00 do 19:00

 

Możliwe jest także znakowanie i rejestracja dla zorganizowanych grup cyklistów również poza KPP Gostyń – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę