iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Uczniowie technikum logistycznego finalistami olimpiad przedmiotowych

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu

Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu kształci olimpijczyków. Udowodnili to uczniowie technikum logistycznego, którzy w trzech kolejnych olimpiadach przedmiotowych uzyskali tytuły finalistów. Najlepszym gratulacje złożył Starosta Gostyński Robert Marcinkowski. Podziękowania skierowano także do nauczycielek przedmiotów zawodowych – Izabeli Dypczyńskiej oraz Moniki Michalskiej- Szpurki.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu laureatami zostało trzech uczniów ZSZ w Gostyniu:  Piotr Rejek (2. miejsce),  Mateusz Łusiewicz (4. miejsce) oraz Przemysław Hądzlik (6. miejsce).  W pierwszej dwudziestce znaleźli się także: Eryk Sarbinowski (16. miejsce), Wojciech Nowak (17. miejsce) i  Hubert Kopaszewski (20. miejsce).

Równie dobrze uczniowie spisali się w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej, organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. W gronie laureatów znaleźli się ponownie Przemysław Hądzlik (3. miejsce) i Mateusz Łusiewicz (4. miejsce).

Także w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie finalistami zostali Przemysław Hądzlik oraz Maciej Goszczyński.

25 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Gostyniu odbyło się z finalistami oraz nauczycielkami przedmiotów zawodowych, które przygotowały uczniów do olimpiad – Izabelą Dypczyńską i Moniką Michalską - Szpurką. Gratulacje złożył im Starosta Gostyński Robert Marcinkowski oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Marek Smektała.

Ponadto, wszyscy uczniowie, na wniosek Dyrektora ZSZ w Gostyniu będą mogli się ubiegać o Nagrodę Zarządu za osiągnięcia edukacyjne.

Źródło: Starostwo Powiatowe w GostyniuTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę