iGostyn.pl reklamy
Edukacja

Uczniowie ZSS w Brzeziu z wyróżnieniem

Zdjęcie: powiat.gostyn.pl/Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu

21 maja 2024 roku, w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, odbyła się uroczysta Gala podsumowująca IX edycję Konkursu „Odnawialne źródła energii”, który w tym roku przebiegał pod hasłem - „Nasz pomysł na ochronę środowiska”. 

- Przedmiotem konkursu było stworzenie krótkiego spotu filmowego o tematyce OZE (odnawialne, niekopalne źródła energii). Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych na tej gali znaleźli się również uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Brzeziu, którzy przygotowali film z własnymi  doświadczeniami pokazującymi, jak wykorzystać energię pochodzącą z różnych naturalnych źródeł. Reprezentanci szkoły - Edyta, Martyna i Konrad -  zdobyli wyróżnienie drugiego stopnia i tym samym wygrali 3000 zł dla szkoły oraz cenne nagrody indywidualne, które sprawiły im mnóstwo radości.  Jest to ogromny sukces, tym bardziej, że konkurencja była bardzo duża, a zasięg konkursu – wojewódzki - podaje Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu.

Konkurs został zorganizowany przez Departament Korzystania i Informacji o Środowisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

 

Źródło: powiat.gostyn.pl/Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziupasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę