iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Uczniowie ZSZ w Gostyniu ze stypendiami

Zdjęcie: Facebook/Powiat Gostyński

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu znaleźli się w gronie 312 osób z Wielkopolski, które otrzymały Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Przemysław Hądzlik i Anna Hądzlik, uczniowie ZSZ Gostyń, otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Znaleźli się tym samym w gronie 312 wielkopolskich uczniów, którzy otrzymali nagrodę za swoją ciężką pracę.
 
Stypendium Rady Ministrów jest w głównej mierze przeznaczone dla uczniów placówek szkolnych, które umożliwiają uzyskanie świadectwa dojrzałości. Chodzi przede wszystkim o młode osoby, które otrzymały promocję z wyróżnieniem, a jednocześnie uzyskały najwyższą średnią z ocen w szkole, do której uczęszczają, bądź też wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy. Uczniowie uzdolnieni powinni jednocześnie uzyskiwać w danej kategorii najwyższe wyniki, a pozostałych osiągać oceny co najmniej dobre.
 
Ania i Przemysław są finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu oraz Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. W marcu będą walczyć o zwycięstwo!

 

Źródło: Facebook/Powiat Gostyńskipasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę