iGostyn.pl reklamy
Z policji

Ukradł paliwo i wpadł, bo wjechał w pole i usnął w samochodzie...

Zdjęcie: KPP Gostyń
Ukradł paliwo. Wpadł, bo wjechał w pole i usnął w samochodzie. To efekt poczynań 23-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego.

- W sierpniu gostyńscy policjanci zostali skierowani na jedną ze stacji benzynowych w Krobi, gdzie doszło do kradzieży paliwa. Młody mężczyzna zatankował benzynę do baku renault, po czym uciekł nie płacąc za nią - informują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Kilka godzin później, około 1.30 w nocy, w rejonie miejscowości Krzyżanki, w polu, policjanci zastali śpiącego na tylnej kanapie renault mężczyznę. Gdy się obudził był bardzo zaskoczony widokiem mundurowych. Nie potrafił wyjaśnić okoliczności w jakich się tam znalazł. Wiele wskazywało na to, że chłopak jest sprawcą kradzieży paliwa.

- Mundurowi z Zespołu ds. Wykroczeń gostyńskiej komendy przeprowadzili czynności wyjaśniające. Materiał, który zebrali pozwolił na przedstawienie 23-letniemu mieszkańcowi powiatu krotoszyńskiego zarzutu kradzieży paliwa. Mężczyzna przyznał się do winy i odmówił złożenia wyjaśnień. Policjanci skierowali wobec niego wniosek o ukaranie do sądu - wyjaśniają policjanci.

Mężczyzna był wcześniej wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę