iGostyn.pl reklamy
Z policji

Ukradł rower. Okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary...

Zdjęcie: KPP Gostyń

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mieszkańcowi Głogowa, który zdecydował się zabrać cudzą własność. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna ukradł rower o wartości 2000 złotych.

W połowie lipca policjanci zostali powiadomieni o kradzieży. Pokrzywdzony relacjonował wówczas, że ktoś zabrał jego rower, który pozostawił w okolicy jednego z gostyńskich marketów. Straty oszacował na 2 tysiące złotych, a sprawą zajęli się policjanci.

Zabezpieczony monitoring marketu zarejestrował moment kradzieży oraz pozwolił na ustalenie rysopisu sprawcy oraz kierunek ucieczki. Dzielnicowy rozpoznał wizerunek mężczyzny. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na ustalenie dalszej drogi ucieczki złodzieja. Celem jego podróży było Leszno, a następnie Głogów gdzie dojechał pociągiem.

Ostatecznie został zatrzymany w Głogowie przez tamtejszych policjantów. To 39-letni mieszkaniec Głogowa. Podczas legitymowania okazało się, że jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Zanim trafił do aresztu usłyszał zarzut kradzieży roweru o wartości 2000 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

To nie pierwszy wyczyn 39-latka. Mężczyzna był wielokrotnie karany m. in. za przestępstwa przeciwko mieniu.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę