iGostyn.pl reklamy
Z gminy

Urząd ostrzega! To nie urzędnicy!

Urząd Miejski w Gostyniu ostrzega przed wizytami rzekomych urzędników.

- W związku z sygnałami o wizytach rzekomych urzędników, którzy mają namawiać mieszkańców do pilnej wymiany źródeł energetycznych, informujemy że Urząd Miejski w Gostyniu nie jest w żaden sposób związany z tymi działaniami. Samorząd nie prowadzi żadnej akcji w ramach, której urzędnicy odwiedzaliby mieszkańców, a tym bardziej namawiali do zawierania jakichkolwiek umów. Apelujemy o zachowanie czujności i ostrożności. Takie zdarzenia można zgłaszać gostyńskiej policji lub dzielnicowemu - podaje urząd.

Jednocześnie na stronie miejskiej pojawiła się informacja z WFOŚiGW, które również nie prowadzi niezapowiedzianych kontroli w ramach programu Czyste Powietrze.

- Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu informuje, że pracownicy WFOŚiGW w Poznaniu nie dokonują niezapowiedzianych kontroli przedsięwzięć zrealizowanych w ramach Programu „Czyste Powietrze”. Kontrole dokonywane przez pracowników WFOŚiGW w Poznaniu poprzedzone są kontaktem telefonicznym lub mailowym w celu umówienia się na termin kontroli dogodny dla osoby kontrolowanej. Wszelkie próby dokonania kontroli bez uprzedniego umówienia prosimy traktować jako nieuprawnione. W przypadku pytań bądź wątpliwości dotyczących Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, jak i pozostałej oferty WFOŚiGW w Poznaniu, prosimy o kontakt na numery telefonu podane na stronie https://www.wfosgw.poznan.pl/kontakt/ - można przeczytać w komunikacie.

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę