iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plIGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.
Z powiatu

Urząd zamknięty!

2021-04-14 13:04:00

W związku z potwierdzonymi przypadkami zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Krobi od 14 kwietnia do odwołania, ograniczona zostaje bezpośrednia obsługa klientów w siedzibie Urzędu przy ul. Rynek 1.

Obecnie ograniczenia te nie dotyczą Urzędu Stanu Cywilnego oraz biur ds. ewidencji ludności i działalności gospodarczej, mieszczących się przy Placu Kościuszki 3.

- Powyższa decyzja podjęta zostaje w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie gminy Krobia i powiatu gostyńskiego, a tym samym w trosce o zdrowie ich mieszkańców i gości - informuje magistrat.

 

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Krobi nadal będą do dyspozycji telefonicznie i mailowo. Można kontaktować się z nimi: w poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00, w pozostałe dni od godz. 7.00 do 15.00. Wykaz numerów telefonów pracowników Urzędu Miejskiego w Krobi wraz z numerami telefonów i adresami mailowymi dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Krobia.

- Jeżeli załatwienie sprawy w urzędzie wymaga osobistego stawiennictwa, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. W takich przypadkach ważne jest, by pojawiła się wyłącznie osoba, której dana sprawa dotyczy i która nie wykazuje żadnych objawów chorobowych - czytamy w komunikacie.

Urząd zachęca do korzystania z elektronicznych form obsługi klienta, m.in. poprzez EBOI (Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta) oraz ePUAP (Elektroniczną Skrzynkę Podawczą). Informacja o tym, jak załatwić sprawy w poszczególnych wydziałach i referatach Urzędu Miejskiego w Krobi znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej - w zakładce „Jak załatwić sprawę”.

Wszelką korespondencję pozostawić można również w skrzynkach pocztowych, umieszczonych przy wejściach do budynków UM w Krobi.

Wszystkie zobowiązania finansowe można regulować za pośrednictwem bankowości elektronicznej: Nr główny rachunku Gminy Krobia: 89 1020 4027 0000 1302 0806 2582. Wpłaty za udostępnienie danych ze zbiorów meldunkowych 82 1020 4027 0000 1802 0806 2657.

 
Conditor Ubezpieczenia Oddział Pogorzela


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl