iGostyn.pl reklamy
Gmina Krobia

Uwaga! Remonty ulic, od poniedziałku utrudnienia

Zdjęcie: Facebook/Gmina Krobia
Od poniedziałku rozpoczną się prace związane z ciągiem ulic w Krobi. W najbliższym czasie należy liczyć się z utrudnieniami.
Od dnia 4 stycznia 2021 r. rozpocznie się przebudowa ciągu ulic: Szkolna, Plac Tadeusza Kościuszki, Ogród Ludowy, prof. Józefa Zwierzyckiego, stanowiącą kolejny etap rewitalizacji centrum Krobi.
 
 
W pierwszej kolejności wyłączona z ruchu zostanie ul. Szkolna (nie będzie możliwy wjazd od ulicy Poznańskiej oraz Kasztelańskiej), zaś przemieszczanie się po pozostałych ulicach będzie znacząco utrudnione.
 
 
Mieszkańcy, w szczególności rodzice dowożący dzieci do Przedszkola Samorządowego „Pod Świerkami w Krobi”, proszeni są o parkowanie samochodów w innych lokalizacjach np. na Rynku, targowisku miejskim czy parkingu przy Orliku.
 
 
Przedsięwzięcie stanowi jedno z pięciu zadań inwestycyjnych, realizowanych w ramach projektu „Rewitalizacja społeczno-przestrzenna zdegradowanego obszaru Krobia Centrum”, na który Gmina Krobia pozyskała dofinansowanie w wysokości 10 789 592,32 zł z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 

Źródło: Facebook/Gmina KrobiaTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę