iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Uwaga! W sobotę utrudnienia!

Zdjęcie: strona.piaski-wlkp.pl
W sobotę, 31 sierpnia w godzinach od 8.00 do godziny 2.00 w nocy dnia następnego w związku z koncertem „Piaski Disco Summer Festival Show” nastąpi zmiana organizacji ruchu w okolicach Szkoły Podstawowej w Piaskach.

Organizatorzy spodziewając się dużej ilości widzów przygotowali parkingi przy kościele w Piaskach, na placu targowym w Piaskach, wzdłuż ulicy Leśnej oraz na piaskowskim Rynku. Przygotowano także polny parking przy Strefie Aktywizacji Gospodarczej na kilkaset aut. Samochody pozostawione w miejscach niedozwolonych zostaną odholowane na koszt właściciela.

 

W związku z utrudnieniami i przewidywanym dużym napływem gości, mieszkańcy Piasków i pobliskich miejscowości proszeni są o to, aby przybyć pieszo na koncert. Dodatkowo, organizatorzy koncertu zwracają się z prośbą do mieszkańców osiedla Drzęczewo o parkowanie samochodów w dniu koncertu na własnych posesjach. Nie będzie możliwości parkowania aut przy ul. Drzęczewskiej. Należy także pamiętać o zmianie organizacji ruchu na wymienionym wcześniej osiedlu, która będzie obowiązywać od godz. 8.00. Ze względów bezpieczeństwa zostanie zamknięta ul. Bojanowskiego i część ul. Drzęczewskiej, od ul. Dębowej do Jesionowej. Objazd zostanie przygotowany przez osiedle Drzęczewo, ulicami Dębową, Jesionową, gdzie także będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania i parkowania. 

 


Od godz. 16.00 na ul. Drzęczewskiej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. Ulica Drzęczewska będzie przeznaczona wyłącznie dla pieszych. Na ulice św. Filipa Neri, Kopernika i Bojanowskiego dojazd i wyjazd z posesji dla mieszkańców będzie się odbywał tylko z ul. Bojanowskiego. Z kolei na ul. Drzęczewskiej od strony Piasków będzie obowiązywać zakaz wjazdu samochodów ciężarowych. Teren będzie monitorowany przez służby mundurowe, a właściciele pojazdów, którzy nie będą stosowali się do znaków drogowych, mogą zostać ukarani mandatami. 

 

 

Źródło: strona.piaski-wlkp.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę