Przerwa spowodowana jest koniecznością wykonania niezbędnych prac związanych z rozbudową sieci wodociągowej.
Jednocześnie ZWiK informuje, że po ponownym włączeniu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.
Mieszkańcy proszeni są o wstrzymanie się z korzystania z wody do czasu wypłukania sieci wodociągowej.




















