iGostyn.pl reklamy
Z policji

W drodze na służbę udzielał pomocy poszkodowanym w wypadku

Zdjęcie: KPP Gostyń

9 listopada wieczorem st. post. Kamil Konieczny z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego jadąc na służbę natknął się na zdarzenie drogowe, które miało miejsce pomiędzy Wziąchowem, a Pogorzelą. 

Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie. Brały w nim udział dwa pojazdy, jeden dachował, drugi znajdował się w rowie po przeciwnej stronie drogi. Policjant natychmiast się zatrzymał. Na miejscu było dwóch świadków, którzy powiedzieli, że kierujący samochodem, który dachował, wyszedł o własnych siłach i czuje się dobrze.

Policjant podbiegł do drugiego samochodu, wewnątrz którego za kierownicą siedziała kobieta, która była w szoku. Nie wiedziała co się dzieje. Policjant wyłączył zapłon pojazdu. Świadek  zadzwonił na numer alarmowy, lecz nie potrafił podać lokalizacji w jakiej się znajduje, rozmowę telefoniczną przejął policjant, który wezwał pomoc.

Funkcjonariusz razem ze świadkami wyjął kobietę z pojazdu, przez cały czas rozmawiał z nią i uspokajał, okrył kocem aby zapobiec jej wyziębieniu. Po tym poszedł sprawdzić co z drugim uczestnikiem zdarzenia. Mężczyzna czuł się dobrze, nie potrzebował pomocy. Mundurowy upewnił się, że prócz kobiety i mężczyzny nie ma innych poszkodowanych, zabezpieczył miejsce do czasu przyjazdu straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego 

 
Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę