iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

W niedzielę Jarmark Wielkanocny!

Wy-Twórcy Gostyń zapraszają na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w niedzielę 10 marca 2024 roku w Gostyńskim Ośrodku Kultury Hutnik, który stanie się miejscem, gdzie lokalna kreatywność łączy się z wiosenną energią. Rękodzielnicze wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00, a zakończy o godzinie 17:00.

 

Rozpocznij swój dzień o godzinie 11:00 i zanurz się w morzu niezwykłych rękodzielniczych skarbów, które przyciągną Twoje zmysły i rozbudzą wyobraźnię. Niezależnie od tego, czy szukasz wyjątkowych prezentów dla bliskich, czy po prostu pragniesz zanurzyć się w klimacie wiosennych inspiracji, ta wyjątkowa impreza jest dla Ciebie! Dołącz do nas, zabierz bliskich, weź udział w warsztatach, spróbuj wyrobów cukierniczych, miodów, serów. Poznaj też misternie wykonane industrialne meble, urokliwe świece, ceramikę i finezyjne makramy, które dodadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. A to dopiero początek! Przygotuj się na niezwykłe wiosenne ozdoby, biżuterię, torebki, maskotki i wiele innych wyjątkowych prezentów, które podkreślą magię nadchodzącej wiosny.

W trakcie imprezy odbywać będą się także warsztaty rękodzielnicze, które poprowadzą lokalni Wy-Twórcy. Już dzisiaj Wy-Twórcy Gostyń zapraszają m.in. na kręcenie świec z węzy pszczelej z użyciem wosku naturalnego, wyplatanie makramowych jajeczek oraz tworzenie puszystych przyjaciół Wielkanocy (szczegóły na plakacie informacyjnym).

 

Dla najmłodszych gości przygotowano bardzo kreatywne zajęcia i animacje!

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę