iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

W Pogorzeli szczepią się najwięcej. Burmistrz apeluje do niedowiarków!

Poziom zaszczepienia w gminie Pogorzela jest najwyższy w powiecie gostyńskim. Wynosi on ponad 40 procent. Wciąż jednak to zbyt mało, aby uzyskać odporność społeczną. Ten współczynnik bowiem wynosi ponad 70 procent.

- Apeluję więc do wszystkich mieszkańców gminy, o jak najszybsze zgłoszenie się do Przychodni w Pogorzeli osobiście lub telefonicznie pod nr 65 5734682 lub 65 5722892, przez SMS 782 478 780 lub email sklepios.pogorzela@gmail.com. W razie problemów z dojazdem proszę o zgłoszenie się do Urzędu Miejskiego w Pogorzeli pod nr 65 5734620 lub 65 5734166 a zorganizujemy dowóz do przychodni - zachęca Piotr Curyk, burmistrz Pogorzeli.

 

- Nie chcemy chyba znowu utrudnień w sklepach, urzędach oraz zamkniętych szkół i przedszkoli. Dbajmy o swoje zdrowie, ale również najbliższych (zwłaszcza starszych), których możemy zarazić wirusem i przyczynić się do ich choroby. Życząc wszystkim dużo zdrowia zachęcam do zaszczepienia się oraz zachęcenia do tego swoich członków rodziny i sąsiadów - czytamy w apelu włodarza.

Źródło: pogorzela.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę