iGostyn.pl reklamy
Z policji

W pokoju uprawiał konopie indyjskie

Zdjęcie: KPP Gostyń

Gostyńscy policjanci zatrzymali 44-latka, który uprawiał w swoim mieszkaniu konopie indyjskie. Kryminalni zabezpieczyli kilkanaście sadzonek tej rośliny, aparaturę służącą do jej uprawy oraz 127 gramów suszu marihuany ze ściętych już roślin. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu dzięki zaangażowaniu i doskonałej znajomości rejonu służbowego dowiedział się, że w jednym z gostyńskich mieszkań mogą znajdować się narkotyki. Informacja została potwierdzona przez kryminalnych, którzy weszli do mieszkania 44-latka. W jednym z pokoi znajdowała się domowa plantacja konopi indyjskich. Mężczyzna ukrywał także susz marihuany.

Kryminalni zabezpieczyli 11 sadzonek konopi indyjskich i 127 gramów suszu marihuany ze ściętych już roślin. Taka ilość wystarczyłaby do sporządzenia blisko pół tysiąca porcji dealerskich tego narkotyku. Zabezpieczone zostały także urządzenia wspomagające wzrost roślin, między innymi system oświetlenia i sprzęt elektryczny, który będzie teraz stanowił dowód w prowadzonym postępowaniu.

44-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklamaCzytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę