iGostyn.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

W salonach JETA urządzisz swoją łazienkę

Współczesna łazienka urządzana jest z taką samą pieczołowitością, jak inne pomieszczenia w domu. To tu zaczynamy i kończymy każdy dzień. Dlatego miejsce to musi być wyjątkowe. Razem z nami urządzicie je komfortowo i funkcjonalnie.

 

 

Pomożemy w doborze wyposażenia

do Twojej łazienki

 

Sposób myślenia o łazience w ciągu ostatnich lat uległ całkowitemu przeobrażeniu. To już nie tylko miejsce dbałości o higienę ciała, ale przede wszystkim prywatna oaza relaksu. O jej urządzaniu i tworzeniu idealnego wyposażenia dla tej przestrzeni nie boją się dziś mówić i myśleć największe sławy światowego designu. Łazienka stała się równoprawną częścią domu, której estetyka powinna być spójna z pozostałymi pomieszczeniami. Ponadto coraz częściej gości tu zaawansowana technologia, która zajmuje się m.in. kwestiami personalizacji łazienkowych sprzętów. W liczbie nowości i aktualnych trendów można się zgubić. Warto zatem skorzystać ze wsparcia specjalistów. W salonach JETA dowiecie się wszystkiego o nowych kierunkach w urządzaniu łazienek i wybierzecie produkty idealnie pasujące do Waszych potrzeb.  

 

 

Jesteśmy specjalistami

od wnętrz łazienkowych

 

Na rynku wyposażania wnętrz działamy od 30 lat. W tym czasie stale pracowaliśmy nad umocnieniem naszej pozycji specjalisty od urządzania łazienek: zawieraliśmy nowe kontakty handlowe z dostawcami z Europy i świata, poszerzaliśmy swoją ofertę, zmienialiśmy ekspozycję, a także szkoliliśmy naszych pracowników. Dziś posiadamy 19 salonów łazienkowych JETA, zlokalizowanych w zachodniej części Polski. U nas znajdziecie to, co jest niezbędne do wyposażenia Waszej łazienki. Wyróżnia nas szczególnie szeroka oferta płytek ceramicznych. Wiele z prezentowanych przez nas kolekcji dostępnych jest wyłącznie w salonach naszej marki. Inspiracji dostarczą nasze boksy ekspozycyjne, a nasi architekci wykreują dla Was niepowtarzalną, nowoczesną i komfortową łazienkę.

 

 

Inspiracje kamieniem

 

Płytki inspirowane pięknem naturalnego kamienia to już od kilku sezonów jeden z hitów aranżacji łazienkowych. Pomogą w wykreowaniu przestrzeni eleganckiej i ponadczasowej. Sprawdzą się w różnych stylach wnętrz: od nowoczesnych po klasyczne. Idealnie komponują się z naturalnym drewnem oraz zróżnicowaną kolorystyką pozostałych elementów wyposażenia.

W salonach JETA dostępna jest kolekcja Lux Spider, której wzór inspirowany jest naturalnym kamieniem. Płytka o ciekawym formacie 60x120 cm, dwóch rodzajach wykończenia powierzchni (poler i mat) oraz aż 12 różnych twarzach umożliwi stworzenie praktycznie niepowtarzalnej kompozycji. Wyraźne linie kamiennych żyłek idealnie sprawdzą się w aranżacjach zdominowanych przez biel, czerń i szarości.

 

Zapraszamy do salonów łazienkowych JETA!
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET


OKNA MARCINKOWSKI

Materiały Budowlane Chodorowski

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę