iGostyn.pl reklamy
Piaski

W weekend zmiana organizacji ruchu

Zdjęcie: Gmina Piaski/Facebook
W sobotę, 25 sierpnia w godzinach od 8.00 do godziny 2.00 w nocy dnia następnego w związku z koncertem „Piaski Disco Summer Festival Show” nastąpi zmiana organizacji ruchu w okolicach Zespołu Szkół w Piaskach.
Parkingi dla uczestników imprezy zlokalizowano:
  • przy kościele w Piaskach,
  • na placu targowym w Piaskach,
  • wzdłuż ulicy Leśnej
  • na piaskowskim Rynku,
  • polny parking w Drzęczewie Drugim na kilkaset aut.
 
 
Samochody pozostawione w miejscach niedozwolonych zostaną odholowane na koszt właściciela. W związku z utrudnieniami i przewidywanym dużym napływem gości, mieszkańcy Piasków i pobliskich miejscowości proszeni są o przybycie pieszo na koncert. Dodatkowo, organizatorzy koncertu zwracają się z prośbą do mieszkańców osiedla Drzęczewo o parkowanie samochodów w dniu koncertu na własnych posesjach. Nie będzie możliwości parkowania aut przy ul. Drzęczewskiej. 

 
Należy także pamiętać o zmianie organizacji ruchu na wymienionym wcześniej osiedlu, która będzie obowiązywać od godz. 8.00. Ze względów bezpieczeństwa zostanie zamknięta ul. Bojanowskiego i część ul. Drzęczewskiej, od ul. Dębowej do Jesionowej. Objazd zostanie przygotowany przez osiedle Drzęczewo, ulicami Dębową, Jesionową, gdzie także będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania i parkowania. 
 

Od godz. 16.00 na ul. Drzęczewskiej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy – tylko jako dojazd do parkingu w Drzęczewie Drugim. Po zakończeniu koncertu wyjazd z parkingu polnego będzie się odbywał w kierunku Gostynia tylko przez Drzęczewo Drugie. Ulica Drzęczewska będzie przeznaczona wyłącznie dla pieszych. 
 

Na ulice św. Filipa Neri, Kopernika i Bojanowskiego dojazd i wyjazd z posesji dla mieszkańców będzie się odbywał tylko z ul. Bojanowskiego. Z kolei na ul. Drzęczewskiej od strony Piasków będzie obowiązywać zakaz wjazdu samochodów ciężarowych. Teren będzie monitorowany przez służby mundurowe, a właściciele pojazdów, którzy nie będą stosowali się do znaków drogowych, mogą zostać ukarani mandatami. 
 
 
 
 
 
 

 

Źródło: Gmina Piaski/FacebookTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę