iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Weź udział w Wielkim Teście o Powiecie Gostyńskim

Co jest stolicą powiatu gostyńskiego? Jak wygląda logo? Ilu radnych zasiada w radzie? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, zmierz się w Wielkim Teście o Powiecie Gostyńskim, który będzie miał miejsce 4 czerwca w auli Liceum Ogólnokształcącego w Gostyniu. By wziąć w nim udział trzeba zgłosić dwuosobową drużynę i zabrać ze sobą telefon komórkowy. Zgłoszenia do 30 maja. Najlepsi otrzymają czeki na zakup sprzętu multimedialnego o wartości 500, 300 i 200 złotych.

W tym roku powiat gostyński obchodzi 20-lecie funkcjonowania. Z tej okazji każdy jego mieszkaniec będzie mógł sprawdzić, ile wie o drugim szczeblu samorządu terytorialnego. Wystarczy wziąć udział w „Wielkim Teście o Powiecie Gostyńskim”, który 4 czerwca o godz. 17.00 będzie miał miejsce w auli Liceum Ogólnokształcącego w Gostyniu. Interaktywny quiz składać się będzie z czterdziestu pytań zamkniętych o różnym stopniu trudności, dotyczących historii, geografii, zabytków i aspektów prawnych powiatu. Drużyny złożone z dwóch osób będą odpowiadać poprzez dedykowaną aplikację, z którą łączyć się będą za pomocą telefonów. Warunkiem udziału w teście jest zgłoszenie się za pomocą maila (zapisy@powiat.gostyn.pl) oraz posiadanie telefonu komórkowego z dostępem do internetu. Przed rozpoczęciem testu każda drużyna otrzyma login, hasło i instrukcję logowania.

 

Zgłoszenia do 30 maja. Zwycięzcy testu otrzymają czeki na zakup sprzętu multimedialnego o wartości 500, 300 i 200 złotych. Liczba miejsc ograniczona. Decydować będzie kolejność wpływu. Maile powinny zawierać imiona i nazwiska dwuosobowej drużyny oraz numer kontaktowy. Dane wykorzystane zostaną jedynie na potrzeby testu.

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w GostyniuTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę