iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Conditor Ubezpieczenia Oddział Pogorzela

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.
Gostyń

Wiceburmistrz G. Skorupski z pozytywnym wynikiem

2020-10-14 09:37:36

Zdjęcie: Facebook/Grzegorz Skorupski
Wczoraj wieczorem wiceburmistrz Gostynia Grzegorz Skorupski w mediach społecznościowych poinformował o zakażeniu koronawirusem.

- Historia toczy się wokół nas. Najczęściej nawet nie zdajemy sobie sprawy, że jesteśmy jej uczestnikami. Od marca obserwowałem rozprzestrzenianie się pandemii, starając się czynnie jej przeciwdziałać. Jedną z dróg zapobiegania są testy. Dziś otrzymałem pozytywny wynik (co za ironia, że pozytywny wynik oznacza negatywne skutki) i czekam na telefon z Sanepidu. Od pierwszego pozytywnego testu w magistracie w pracy całkowicie ograniczyliśmy bezpośrednie kontakty w ścisłym kierownictwie, a na korytarzu urzędu chodziłem w maseczce. Osoby, które w związku z tym prawdopodobnie poddane zostaną kwarantannie to tylko moja żona.
Mam nadzieję, że wirus szybko opuści mój organizm. Muszę zrezygnować z Festiwalu Kryminału „Kryminalny Magiel” i spotkania z pisarzami, których podziwiam. Muszę zrezygnować z wygłoszenia wykładu podczas prestiżowej debaty na temat oświaty we Wrocławiu. Ale nie żałuję, że poddałem się badaniu. Wiem, że nie zarażę kogoś, kto mógłby tę chorobę przejść dużo gorzej. Wszystkim wam życzę: maksymalnie 36.6oC - napisał wczoraj na swoim Facebooku.

Zamów reklamę w gazecie internetowej iGostyn.pl


Źródło: Facebook/Grzegorz SkorupskiW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl