iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plOkna Marcinkowski producent okien i drzwi PCV
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z powiatu

Wiele atrakcji podczas tegorocznej Wielkopolskiej Ofensywy Rowerowej

2021-09-23 08:09:00

Zdjęcie: piaski-wlkp.pl
Ponad 400 rowerzystów zameldowało się na mecie tegorocznej Wielkopolskiej Ofensywy Rowerowej, która była usytuowana przy szkole w Piaskach.

Na miejscu dla każdego uczestnika przygotowana była woda, grochówka i ciasto. Czekało też na wszystkich wiele atrakcji: miasteczko rowerowe dla dzieci, gokarty, strefa artystyczna dla dzieci, fotobudka, wyciskanie soków na rowerach, serwis rowerowy realizowany przez GreenBike, kiermasz książek, przejażdżki mechanicznymi konikami, lemoniada serwowana przez firmę UPC, występ grupy mażoretek z Piasków. Były też konkursy z nagrodami. Wśród nich ta najcenniejsza - rower. Zwycięzcą został ogłoszony Wiktor, który wspólnie z rodzicami postanowił przekazać rower na potrzeby zbiórki pieniędzy dla mieszkanki Piasków – Zuzi Suleckiej.

Każdy rowerzysta otrzymał także odblaskową kamizelkę. Równolegle do Wielkopolskiej Ofensywy Rowerowej odbywał się rajd: „150 km na 150. rocznicę śmierci Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego” . W tym roku zmierzyły się w nim 42 osoby. Firma Netbox w ramach akcji „Premia dla Zuzi”  przekazała na konto chorej dziewczynki 6 000 zł, płacąc 1 zł za każdy przejechany przez uczestników kilometr, w tej kategorii.

Podczas całego wydarzenia prowadzona była zbiórka publiczna, gdzie uzbierano 5 239,57 zł. Całość środków została wpłacona na subkonto fundacji, powadzone dla Zuzi Suleckiej chorej na SMA.

Organizatorami Wielkopolskiej Ofensywy Rowerowej byli: powiat gostyński, gmina Piaski, Międzygminny Związek Turystyczny „Wielkopolska Gościnna”, Towarzystwo Rowerowe Piaski, gminy: Borek Wlkp., Gostyń, Krobia, Pogorzela, Poniec oraz Centrum Rozwoju Gminy Pępowo, Centrum Kultury i Biblioteka w Piaskach, firma NETBOX.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl


Źródło: Starostwo Powiatowe w GostyniuZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji! FACEBOOK igostyn.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl