iGostyn.pl reklamy
Pod naszym patronatem

Wielki powrót Giełdy Winylowej!

Wielki powrót Giełdy Winylowej! Po przerwie spowodowanej epidemią, Smok-Audio znów zaprasza do udziału w tym wydarzeniu.
Letnia giełda odbędzie się tradycyjnie w ostrowskiej Starej Przepompowni. Klub ten po raz kolejny jest współorganizatorem tego przedsięwzięcia!
 
Zainteresowanych czekają jednak pewne zmiany związane z obostrzeniami sanitarnymi. Organizatorzy zapewniają, że wszelkie wymogi GiS dotyczące bezpieczeństwa osób biorących udział w tym wydarzeniu zostaną zachowane.
 
Giełda odbędzie się więc na dworze, pod klubowymi parasolami.
Kilku renomowanych sprzedawców zapewni szeroki wybór płyt winylowych, CD, oraz kaset. Do dyspozycji gości klub udostępnia bar na dworze oraz możliwość skorzystania z restauracji TrzyŚwiaty.
 
WSTĘP WOLNY
niedziela, 28 czerwca 2020
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
godz. 15.00 - 19.00
 
Giełda Winylowa to wydarzenie, które od samego początku gromadzi wielu amatorów zainteresowanych nabyciem lub wymianą niezapomnianych czarnych krążków, a także kaset magnetofonowych czy płyt CD.
Kiedyś popularny czarny krążek był na wagę złota. Dziś także zdobycie dobrego albumu w wersji gramofonowej nie należy do łatwych rzeczy. Naprzeciw melomanom muzyki odtwarzanej z płyt winylowych po raz kolejny wychodzą Smok-Audio oraz Klub Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim, organizatorzy Giełdy Winylowej.
 

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

zamów reklamę