iGostyn.pl reklamy
Z policji

Włamał się do biura piekarni, ukradł kasetkę z pieniędzmi

Zdjęcie: KPP Gostyń

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego, który włamał się do biura piekarni skąd ukradł metalową kasetkę z pieniędzmi. Doskonale wiedział gdzie jej szukać, wcześniej odbywał tam praktyki zawodowe. Policjanci odzyskali całość skradzionego mienia.

W środę 11 stycznia 2023 roku doszło do włamania do biura piekarni w Gostyniu. Z wnętrza została skradziona metalowa kasetka z pieniędzmi o różnych nominałach. Sprawca dostał się do pomieszczenia wybijając szybę w oknie. Łączna wartość strat wyniosła 10 tys. zł.

Ustalenie kto stoi za sprawą włamania zajęło kryminalnym zaledwie 3 dni. Już w piątek 13 stycznia zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego. Okazało się, że nastolatek doskonale znał pomieszczenia piekarni do której się włamał, wcześniej odbywał tam praktyki zawodowe.

Z biura ukradł metalową kasetkę z pieniędzmi, którą następnie ukrył w krzakach na jednym z osiedli. Gdy kryminalni zapukali do jego domu od razu przyznał się do winy i wskazał miejsce, w którym ukrył pieniądze.

Pokrzywdzony odzyskał swoje mienie, a 18-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gostyń
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę