iGostyn.pl reklamy
Z policji

Włamał się do domu, ukradł sprzęt za ponad 20 tys. zł

Zdjęcie: KPP Gostyń

Gostyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do domu jednorodzinnego na terenie gminy Piaski. 36-latek zabrał z budynku elektronarzędzia o łącznej wartości ponad 20 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Mieszkaniec powiatu śremskiego usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. W związku z tym, że działał w warunkach recydywy czyli powrotu do przestępstwa grozi mu wyższy wymiar kary.

Pod koniec marca br. gostyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do domu jednorodzinnego na terenie gminy Piaski. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca po sforsowaniu bramy garażowej wszedł do budynku, skąd ukradł elektronarzędzia. Pokrzywdzony starty oszacował na ponad 20 tysięcy złotych.

Prowadzone w tej sprawie czynności pozwoliły gostyńskim kryminalnym ustalić sprawcę włamania. 25 kwietnia br. na terenie powiatu śremskiego funkcjonariusze zatrzymali 36-latka. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń znaleźli część kradzionych przedmiotów. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Nie przyznał się do winy.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. W związku z tym, że sprawca działał w warunkach recydywy czyli powrotu do przestępstwa grozi mu wyższy wymiar kary.

Źródło: KPP Gostyń
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę