iGostyn.pl reklamy
Z policji

Włamał się do marketu. Ukradł alkohol, tytoń i papierosy

Zdjęcie: Archiwum
Kryminalni z Gostynia wyjaśnili sprawę kradzieży z włamaniem do marketu w Pogorzeli. Zatrzymany został 41-letni mieszkaniec Legnicy. Jego łupem padły papierosy, tytoń i alkohol. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje kare pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do marketu w Pogorzeli. Do przestępstwa doszło w nocy 9 września br. Włamywacz do obiektu wszedł rozbijając szybę w oknie, a następnie ukradł papierosy, tytoń i alkohol różnych marek. Powstałe starty zostały wycenione na ponad 6 tys. złotych.

 

Śledczy, którzy zajęli się sprawą przyjęli kilka wersji zdarzenia. Sprawdzali i analizowali każdą informację. Z biegiem czasu grono osób podejrzewanych zawęziło się do dwóch mężczyzn. Jednym z nich był 41-letni mieszkaniec Legnicy, którego kryminalni wytypowali jako potencjalnego włamywacza. Jak się okazało przypuszczenia policjantów były trafne.

 

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu kradzieży z włamaniem 41-latkowi. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę