iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Wnioski o przyznanie stypendium sportowego

Starostwo Powiatowe w Gostyniu informuje, iż do dnia 15 stycznia 2022 r. można składać wnioski o przyznanie stypendium sportowego dla zawodników amatorów osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym.

Stypendia sportowe może otrzymać zawodnik – amator mający stałe miejsce zamieszkania na terenie powiatu gostyńskiego i posiadający licencję zezwalającą na uprawianie określonych dyscyplin  sportowych, który jest:

 

  1. uczniem szkoły ponadgimnazjalnej, ponadpodstawowej,
  2. słuchaczem, studentem wyższej uczelni i nie ukończył 26 lat,
  3. osobą nie posiadającą statusu ucznia, słuchacza lub studenta w wieku 18-26 lat.

 

Osoby niepełnosprawne mogą otrzymać stypendium sportowe spełniając wymogi określone w przepisach statutów i regulaminów organizacji krajowych i międzynarodowych zajmujących się sportem osób niepełnosprawnych.

 

Stypendium może otrzymać zawodnik spełniający jeden z następujących warunków:

  1. został zakwalifikowany do reprezentacji kraju w danej dyscyplinie sportu;
  2. zajął co najmniej 12 miejsce w mistrzostwach kraju w swojej kategorii wiekowej lub brał udział w oficjalnych zawodach międzynarodowych w swojej kategorii wiekowej oraz realizuje program przygotowań do kolejnych zawodów tej samej rangi.

 

Wnioski o przyznanie stypendium wraz z odpowiednimi załącznikami należy składać w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Gostyniu (ul. Wrocławska 256, pokój nr 29).

Źródło: Starostwo Powiatowe w GostyniuTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę