iGostyn.pl reklamy
Ciekawostki

WODR zaprasza na bezpłatną konferencję online „Bezpieczne gospodarstwo rolne”

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu zaprasza na bezpłatną konferencję online pod nazwą „Bezpieczne gospodarstwo rolne”, która odbędzie się 28 marca 2023 roku o godzinie 9:00. Konferencja adresowana jest przede wszystkich do rolników, a także domowników i osób pracujących w gospodarstwie rolnym.

Jak bezpiecznie obsługiwać maszyny rolnicze? Jakie są dobre praktyki w pracy rolnika ? Co należy zrobić zatrudniając pracowników sezonowych? Na czym polega konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” i jakie są jego cele?

Na te oraz inne pytania będzie można uzyskać odpowiedź 28 marca, podczas webinarium pod nazwą „Bezpieczne gospodarstwo rolne”. W programie zaplanowano sześć wykładów dotyczących bezpieczeństwa pracy i życia w gospodarstwie rolnym oraz na obszarach wiejskich.

Rejestracja uczestników rozpocznie się od godziny 8:40. Podczas konferencji przewidziana jest krótka przerwa.

Zapisy na konferencję odbywają się za pomocą aplikacji EPSU Mobilne. Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play lub App Store. Dostęp do aplikacji znajduje się również na stronie internetowej www.wodr.poznan.pl w zakładce Wydarzenia/Szkolenia WODR lub bezpośrednio przez link.

W przypadku problemów technicznych z działaniem aplikacji organizatorzy proszą o zarejestrowanie się poprzez wiadomość na adres e-mail: wrow@wodr.poznan.pl. Temat wiadomości: Konferencja – Bezpieczne gospodarstwo rolne. W treści należy podać imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz powiat. W odpowiedzi prześlemy link do konferencji.

W sprawach związanych z konferencją należy kontaktować się z Działem Rozwoju Obszarów Wiejskich, numer telefonu: 61 863 04 18.
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mag-bull

ubojnia gola

KOJS SKUP BYDŁA I TRZODY CHLEWNEJ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

zamów reklamę