iGostyn.pl reklamy
Z policji

Wpadli na obwodnicy Borku Wielkopolskiego

Słono kosztował dwóch kierowców przejazd obwodnicą Borku Wielkopolskiego w miniony weekend. Pierwszy otrzymał mandat w wysokości 1800 zł, drugi - 1500 zł.

W miniony weekend dwóch kierowców wykazało się brakiem wyobraźni za co zostali ukarani wysokimi mandatami zgodnie z nowymi przepisami.
 
Mandat w wysokości 1800 zł będzie musiał zapłacić 44- letni obywatel Chin, który w sobotnie popołudnie jadąc BMW obwodnicą Borku Wielkopolskiego przekroczył dozwoloną prędkość jazdy o 24 km/h. Podczas kontroli okazało się, że dowód rejestracyjny pojazdu został zatrzymany w styczniu 2020 roku i nie zostały wykonane badania techniczne pojazdu. Mężczyzna otrzymał 300 złotowy mandat za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz 1500 złoty za niedopuszczenie pojazdu do ruchu.
 
 
Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 45-letni mieszkaniec powiatu polkowickiego, który w niedzielę pędził obwodnicą Borku Wielkopolskiego z prędkością 124 km/h na dozwolonej 70-tce. Kierujący Audi został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.
 
 

 

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę