iGostyn.pl reklamy
Z policji

Wpadli z narkotykami

Zdjęcie: KPP Gostyń
Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn - 18 i 27 lat - posiadających przy sobie narkotyki – marihuanę i metafetaminę. Obaj zatrzymani odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, wieczorem dzielnicowi z gostyńskiej jednostki Policji, na terenie miasta zatrzymali do kontroli Audi, którym podróżowały cztery osoby. W trakcie kontroli pasażerowie pojazdu stawali się coraz bardziej niespokojni i nerwowi. Okazało się, że jeden z nich w kieszeni spodni ukrywał woreczek foliowy z zabronioną substancją. Wstępne badanie wykazało, że jest to metafetamina. 18-letni mieszkaniec Gostynia odpowie za posiadanie substancji psychotropowej.

 

Kolejna osoba, posiadająca przy sobie narkotyki, wpadła dzień później – w sobotę. Funkcjonariusze patrolujący rejon PKP w Piaskach zwrócili uwagę na zaparkowane osobowe Audi. Na widok radiowozu z pojazdu wysiadł młody mężczyzna. Podczas legitymowania funkcjonariusze wyczuli charakterystyczną woń przypominającą marihuanę. Podejrzenia dzielnicowych sprawdziły się. Mężczyzna ukrył w pojeździe foliową torebkę z suszem roślinnym. W tym przypadku okazało się, że znalezione przez policjantów środki to marihuana. 27-letni mieszkaniec Gostynia miał ponad 8 gramów tej zabronionej substancji, odpowie za jej posiadanie.

 

Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 10 gramów narkotyków.

 

Teraz o losie mężczyzn zdecyduje sąd. Grozi im do 3 lat pozbawiania wolności.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę