iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Wsparcie dla DPS-ów

Domy Pomocy Społecznej w Chumiętkach, Chwałkowie, Rogowie i Zimnowodzie otrzymają wsparcie.

Środki finansowe zostaną przyznane w ramach konkursu Samorządu Województwa Wielkopolskiego „Domy Pomocy Społecznej bezpieczne w Wielkopolsce”. Wniosek został złożony przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i oceniono go pozytywnie.

 

Dzięki projektowi, przygotowanemu przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu we współpracy z Domami Pomocy Społecznej w Chumiętkach, Chwałkowie, Rogowie i Zimnowodzie, powiat gostyński otrzyma  1 814 023,50 zł.

 

Środki te pozwolą na wsparcie działań domów pomocy społecznej, prowadzonych przez powiat gostyński.  Zaplanowane działania związane są z  zapobieganiem oraz łagodzeniem skutków epidemii COVID-19. 

 

Konkurs Samorządu Województwa Wielkopolskiego „Domy Pomocy Społecznej bezpieczne w Wielkopolsce” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, II Oś Priorytetowa – Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.

 
Źródło: powiat.gostyn.pl/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w GostyniuTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę