iGostyn.pl reklamy
Pod naszym patronatem

"Wspomnienia z dawnej pracy" – internetowa zabawa dla osób 50+

Młodzi ludzie często nie mają pojęcia jak wyglądały stanowiska pracy ich dziadków czy też rodziców w czasach PRL-u i przełomu wieków. Myślimy, że chętnie zobaczyliby jakie były realia pracy w tamtym okresie. Dlatego portal Aplikuj.pl postanowił zorganizować konkurs, który przybliży im tę tematykę.

- Zapraszamy do udziału wszystkie osoby 50+ z województw wielkopolskiego i lubuskiego, aby w starych albumach wyszukali zdjęcia na których widać ich dawne stanowiska pracy i podzielili się pięknymi wspomnieniami, związanymi z tym okresem - zachęcają organizatorzy.

Jedyne co musisz zrobić to wybrać trzy najlepsze zdjęcia z Twojej kolekcji i wysłać je bezpośrednio do redakcji poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie.

Jeśli te informacje są dla Ciebie niewystarczające, odsyłamy do regulaminu konkursu.

Jest o co walczyć! Nie tylko masz szansę na zdobycie wspaniałych nagród, ale i na stworzenie fantastycznej galerii zdjęć.

- Przygotowaliśmy kursy komputerowe(strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz inne gadżety technologiczne i ciekawe książki. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30 marca 2022! Zgłoś się już dziś!

 
pasek reklama


Czytaj również

zamów reklamę