iGostyn.pl reklamy
Z policji

Wszedł do sklepu z nożem, żądał pieniędzy

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali 38-latka, który w szczególnie zuchwały sposób ukradł portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Sprawcy przestępstwa grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

22 grudnia br. na numer alarmowy zadzwoniła roztrzęsiona kobieta, która zgłosiła, że do sklepu, w którym pracuje wszedł zamaskowany mężczyzna i ukradł jej pieniądze. Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani policjanci Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kryminalnego.

 

Okazało się, że tuż po zamknięciu sklepu z odzieżą, do drzwi zapukał mężczyzna, powiedział że chce coś kupić. Pracownica sklepu otworzyła mu drzwi. Gdy wszedł do wnętrza, rozejrzał się po czym zażądał wydania pieniędzy. Mężczyzna trzymał w dłoni nóż. Przestraszona kobieta oddała mu portfel z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 150 złotych.

 

Skuteczne działanie gostyńskich kryminalnych doprowadziło do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Za kradzież odpowiedzialny jest 38-letni mieszkaniec Gostynia, który jest doskonale znany policjantom z wcześniejszych poczynań niezgodnych z prawem. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, znaleziono skradziony portfel oraz część dokumentów.

 

38-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej za co grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę