iGostyn.pl reklamy
Gostyń

Wszystkich Świętych - co z komunikacją miejską?

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe
Mieszkańcy gminy Gostyń, by dotrzeć na cmentarz 1 listopada, mogą skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej. Tego dnia uruchomiony zostanie specjalny kurs – zgodnie z rozkładem jazdy. Niezależnie od dodatkowego autobusu działać będzie komunikacja miejska według rozkładu jazdy na soboty, niedziele i święta.

W niedzielę 31 października, a więc dzień poprzedzający dzień Wszystkich Świętych komunikacja miejska będzie funkcjonowała na liniach nr 6, 7, 8, 9 i 10. Umożliwi to dojazd mieszkańcom na cmentarz od rana do godzin przedpołudniowych.

 

W poniedziałek 1 listopada komunikacja miejska będzie funkcjonowała dodatkowo na specjalnej linii nr 18 dedykowanej dojazdom i powrotom z cmentarza. Linia nr 18 rozpocznie swoje kursy od godz. 9.00 z dworca autobusowego i odjeżdżać będzie co godzinę w kierunku cmentarza i z powrotem na dworzec autobusowy. Ostatni swój kurs rozpocznie o godz. 19.00.

 

We wtorek 2 listopada komunikacja miejska będzie funkcjonowała jak w zwykły dzień roboczy. Na cmentarz będzie można się dostać linią autobusową nr 3 i 3_1.

Źródło: gostyn.plpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę