iGostyn.pl reklamy
Z policji

Wulgarne napisy na budynkach

Zdjęcie: KPP Gostyń

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Poniecu ustalił osobę odpowiedzialną za umieszczenie wulgarnych napisów na kilku budynkach mieszkalnych w Drzewcach w gminie Poniec. Sprawca użył do tego niebieskiej kredy woskowej, która pozostawiła trwały ślad. Za wandalizmy odpowiedzialny jest 16-latek z powiatu gostyńskiego. Teraz zajmie się nim Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Dzielnicowy, który na co dzień pełni służbę w Posterunku Policji w Poniecu został powiadomiony o wulgarnych napisach, które pojawiły się na elewacjach trzech budynków w miejscowości Drzewce. Sprawca użył do ich wykonania niebieskiej kredy woskowej, która pozostawiła trwały ślad na elewacji. Celem wandala padły dwa domy oraz budynek wielorodzinny.

Zaangażowanie dzielnicowego i znajomość mieszkańców swojego rejonu służbowego szybko przyniosły efekty. Policjant ustalił kto zniszczył elewację. Sprawcą okazał się 16-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego. Nieletni tłumaczył, że chciał się wyładować. 16-latkiem zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Źródło: KPP Gostyń
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę