iGostyn.pl reklamy
Poradnik

Wybierz płytki do swojej łazienki!

Wybór płytek do łazienki, czy innego pomieszczenia, to nie lada wyzwanie. W grę wchodzi nie tylko gust, ale też funkcjonalność. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, na jakie płytki się zdecydować, ale można zwrócić szczególną uwagę na te najpopularniejsze.

Wybór płytek nie jest prosty, na szczęście jest kilka rodzajów, które cieszą się dużą popularnością. Wielu chyba przyzna, że największą sławą cieszą się klasyczne białe lub te w jasnych odcieniach. Biel rozjaśni wnętrze i da uczucie porządku. Doskonale też komponuje się z innymi kolorami, np. zielonym kwiatkiem postawionym na półce, czy brązowymi szafkami.

 

W ostatnich latach dużo osób stawia też na czerń lub czerwień. Jednak najlepiej wybrać stonowaną wersję, czyli łazienkę tylko z elementami tych kolorów. Czerń bowiem sprawi, że w pomieszczeniu zapanuje ciemność. W tym sezonie królują też kolory pastelowe, ale i odcienie złotego.

 

Trzeba pamiętać, że płytki nadają łazience tonu. Dlatego trzeba się zdecydować czy lepiej, by była ona przytulna, czy utrzymana w chłodnej tonacji. Muszą one też dobrze komponować się z metrażem łazienki i meblami. Biel, szarość, błękit czy inne jasne odcienie optycznie powiększą pomieszczenie i nie sprawią, że łazienka będzie wyglądała „ciężko”.
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET


OKNA MARCINKOWSKI

Materiały Budowlane Chodorowski

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę