iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Wybrali dyrektorów

Nowym dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu od 1 września będzie Marzena Bojańska. Zespołem Szkół Ogólnokształcących w Krobi pokieruje Krzysztof Perdon. Czwartą kadencję dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu rozpocznie Maciej Marcinkowski. Kandydaci przeszli pomyślnie konkursy na stanowiska i uzyskali akceptację Zarządu Powiatu Gostyńskiego. W piątek 25 marca wręczono im uchwały w sprawie powierzenia stanowiska.

 

Zarząd Powiatu Gostyńskiego w lutym ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów: Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu. W wyznaczonym terminie wpłynęły łącznie trzy oferty, które spełniły wymogi formalne.

 

17 marca odbyło się posiedzenia komisji konkursowych. Kandydaci odpowiadali na pytania oraz przedstawili koncepcje funkcjonowania i rozwoju placówek. W wyniku prac na szefową Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej rekomendowano Marzenę Bojańską, dotychczasową zastępcę dyrektora, a w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi pełniącego obowiązki dyrektora Krzysztofa Perdona. Czwartą kadencję rozpocznie w Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu Maciej Marcinkowski.

 

W czwartek 24 marca Zarząd Powiatu Gostyńskiego podjął uchwały w sprawie powierzenia stanowisk. 25 marca odbyło się spotkanie nowych dyrektorów ze Starostą Gostyńskim Robertem Marcinkowskim, Wicestarostą Januszem Sikorą oraz Naczelnikiem Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Markiem Smektałą, podczas którego dyrektorzy otrzymali stosowne uchwały. Pięcioletnia kadencja rozpocznie się 1 września 2022 r.

 
pasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę