iGostyn.pl reklamy
Gmina Gostyń

Wybrano dyrektorów szkół i przedszkoli

Burmistrz Gostynia ogłosił w maju 2022 roku konkursy na stanowiska dyrektorów 7 placówek oświatowych gminy Gostyń. W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty na 6 stanowisk dyrektorskich. Nie wpłynęła żadna oferta na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Siemowie, decyzja dotyczącą tego stanowiska zostanie podjęta w późniejszym terminie.

W konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu wpłynęła jedna oferta, obecnego dyrektora tej szkoły. Komisja konkursowa po przeprowadzeniu rozmowy z kandydatem zdecydowała o rekomendowaniu Waldemara Minty na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu, stanowisko zostanie powierzone na 5 lat.

 

W konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Daleszynie wpłynęły dwie oferty. Komisja konkursowa po przeprowadzeniu rozmów z kandydatami zarekomendowała na to stanowisko Małgorzatę Kasprzak, która obecnie pracuje w szkole w Daleszynie jako polonistka. Stanowisko to zostanie powierzone na 5 lat.

 

W konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Goli wpłynęła jedna oferta. Komisja konkursowa po przeprowadzeniu rozmowy z kandydatem zarekomendowała na to stanowisko Jolantę Przybył, która obecnie pracuje w szkole w Sikorzynie jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pełni też rolę społecznego zastępcy dyrektora. Stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Goli zostanie powierzone na 5 lat.

 

W konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Sikorzynie wpłynęła jedna oferta. Komisja konkursowa po przeprowadzeniu rozmowy z kandydatem zarekomendowała na to stanowisko Monikę Talagę, która obecnie pracuje w szkole w Sikorzynie m.in. jako nauczyciel języka polskiego. Stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Sikorzynie zostanie powierzone na 5 lat.

 

W konkursie na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu wpłynęła jedna oferta, obecnej dyrektor tego przedszkola. Komisja konkursowa po przeprowadzeniu rozmowy z kandydatką zarekomendowała na to stanowisko Małgorzatę Wesołowską na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu, stanowisko zostanie powierzone na 5 lat.

 

W konkursie na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 5 w Gostyniu wpłynęła jedna oferta, obecnej dyrektor tego przedszkola. Komisja konkursowa po przeprowadzeniu rozmowy z kandydatką zarekomendowała na to stanowisko Jolantę Skrzypek na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 5 w Gostyniu, stanowisko zostanie powierzone na 5 lat.

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę