iGostyn.pl reklamy
Z policji

Wykazała się postawą godną naśladowania, otrzymała list gratulacyjny od komendanta

Zdjęcie: KPP Gostyń

Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu mł. insp. Piotr Gorynia wręczył list gratulacyjny dziewczynie, która wykazała się postawą godną naśladowania. 17-latka znalazła portfel z dokumentami i dużą sumą pieniędzy, bez chwili wahania oddała zgubę policjantom.

25 listopada 2022 roku do Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zgłosiła się kobieta, która zgubiła portfel z dokumentami oraz pieniądzmi. Policjanci razem ze zgłaszająca pojechali na Rynek w Gostyniu gdzie prawdopodobnie portfel został zgubiony.

W tym czasie do dyżurnego gostyńskiej jednostki Policji zgłosiła się dziewczyna, która powiedziała, że na Rynku w Gostyniu znalazła portfel. Dodała, że próbowała się skontaktować z właścicielką zguby przez portal społecznościowy, lecz bez skutku. Wewnątrz portfela znajdował się dowód osobisty, prawo jazdy, karta bankomatowa oraz 1000 złotych. Policjanci razem ze zgłaszająca wrócili do komendy. 17-letnia mieszkanka powiatu gostyńskiego, która znalazła portfel mogła go sama oddać właścicielce.

To postawa godna uhonorowania, dlatego Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu mł. insp. Piotr Gorynia zaprosił ją, aby osobiście jej podziękować. Wręczając list gratulacyjny i drobny upominek powiedział, że uczciwość jaką się wykazała może być wzorem do naśladowania dla innych. Dziękując za obywatelską postawę, życzył jej, aby każdy nowy dzień był kolejnym powodem do zadowolenia.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę