iGostyn.pl reklamy
KPP Gostyń

Wyłudzali pieniądze na dojazd na spotkanie, za zdjęcia i filmy a nawet na jedzenie. Małżeństwu grozi do 8 lat więzienia

29-latka i 34-latek z województwa zachodniopomorskiego usłyszeli blisko 80 zarzutów wyłudzenia pieniędzy. Małżeństwo podszywając się za kobiety w Internecie wyłudziło 90 tysięcy złotach. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu od jakiegoś czasu pracowali nas sprawą wyłudzenia 90 tysięcy złotych.

Pokrzywdzony przez rok korespondował z kobietami poznanymi przez Internet. Z czasem okazało się, że pod wszystkie z tych kobiet podszywa się 29-latka i jej 34-letni mąż z województwa zachodniopomorskiego. Małżeństwo zakładało konta na social mediach podając się za kobiety by móc wyłudzać pieniądze. Gdy już nawiązali kontakt z przypadkową ofiarą wyznawali miłość, a po tym kazali sobie płacić. Najczęściej żądali pieniędzy na jedzenie, dojazd na spotkanie, do którego nigdy nie doszło lub za zdjęcia i filmy. W ten sposób w ciągu roku wyłudzili 90 tysięcy złotych.

29-latka i jej 34-letni mąż usłyszeli blisko 80 zarzutów doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę