iGostyn.pl reklamy
Z policji

Wzmożone kontrole przy szkołach

2018-09-13 11:09:00
Zdjęcie: KPP Gostyń
Z chwilą rozpoczęcia nowego roku szkolnego ruszyła policyjna akcja pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”. W pierwszym tygodniu września więcej policjantów czuwało nad bezpieczeństwem uczniów.

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2018/2019 w pierwszych dniach września policjanci prowadzili wzmożone działania prewencyjne. Nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży szkolnej czuwali funkcjonariusze różnych wydziałów. Policjanci ruchu drogowego dbali o bezpieczeństwo na drodze, głównie w rejonach przejść dla pieszych, przez które przechodzili uczniowie idąc do szkoły lub z niej wracając. Pozostałe patrole prewencji, dzielnicowi i kryminalni kontrolowali rejony placów zabaw, parków, miejsc grupowania się młodzieży i lokali gastronomicznych. Natomiast policyjni profilaktycy w miesiącu wrześniu będą docierać do szkół i prowadzić zajęcia na tematy związane z bezpieczeństwem najmłodszych.

 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o właściwe zachowanie na drogach, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach szkół.

 

 
Źródło: KPP Gostyń

Tagi: gostyn, policja

Czytaj również


OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet