iGostyn.pl reklamy
Straż pożarna

Z sikawkami na Rynku

Zdjęcie: KP PSP Gostyń/kpt. Nyczka M.
Wczoraj na gostyńskim Rynku odbyło się „Spotkanie z profilaktyką”. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu.

Mieszkańcy powiatu gostyńskiego mogli zapoznać się ze sprzętem będącym na wyposażeniu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, posłuchać ciekawostek na temat służby pożarniczej oraz przymierzyć mundur strażaka. St. str. Krystian Ceranka opowiadał o właściwym udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. Osoby, które wzięły udział w konkursie przygotowanym przez sekcję kontrolno-rozpoznawczą miały szansę wygrać czujki dymu oraz tlenku węgla zakupione przez Starostwo Powiatowe w Gostyniu. Na Rynku swoje stanowiska wystawiła także inne służby i instytucje: Policja, Wojskowa Komenda Uzupełnień, Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Nadleśnictwo Piaski, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej oraz Starostwo Powiatowe.

 

Stanowisko straży pożarnej cieszyło się dużym zainteresowaniem, szczególnie najmłodszych mieszkańców. Dzieci były zadowolone i chętnie zadawały pytania strażakom.

Źródło: KP PSP Gostyń/kpt. Nyczka M.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę