iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Zagrali w Daleszynie

2019-01-21 14:51:09
Zdjęcie: www.powiat.gostyn.pl
Było wiele przygotowań, wspólna radosna zabawa i konkretna pomoc. Jak wyglądała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Daleszynie?

Tak, jak w wielu szkołach na terenie powiatu gostyńskiego, również w Szkole Podstawowej w Daleszynie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

Było wiele przygotowań, wspólna radosna zabawa i konkretna pomoc. Katarzyna Bręczewska - Wytwer podsumowuje tegoroczną WOŚP: - Olbrzymie emocje i jeszcze większa radość na końcu - tymi słowami można podsumować wielkoorkiestrowe granie w Szkole Podstawowej w Daleszynie. Najpierw przez tydzień gromadzono gadżety na licytację. Rodzice, dzieci i nauczyciele wspólnie zebrali setki przedmiotów, które udało się potem zlicytować za 3177 zł, co daje nam blisko 20 zł na jednego ucznia. Wielkie dzięki dla wszystkich zaangażowanych w akcję! 

 

Sztab 27. Finału WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu dołącza się do podziękowań dla społeczności Szkoły Podstawowej w Daleszynie za pomaganie najmłodszym.  Dziękuje również nauczycielom i rodzicom, którzy uczą młode pokolenia działalności charytatywnej.

 

Źródło: www.powiat.gostyn.pl


Czytaj również


OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet