iGostyn.pl reklamy
Pod naszym patronatem

Zapraszamy na Festiwal Karpia Milickiego

Festiwal Karpia Milickiego (2-3 września) to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga zarówno miłośników lokalnej kuchni, dobrej muzyki jak i entuzjastów tradycji, jest nieodłączną częścią kulturalnego krajobrazu regionu.

Gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu będą Patrycja Markowska i LemON. Nie zabraknie lokalnych akcentów, na scenie wystąpi Milicka Orkiestra Dęta i Labirytm. Bez wątpienia koncerty będą stanowić ważną część festiwalowego programu, gwarantując wspaniałą atmosferę i niezapomniane emocje. Ważnym akcentem wydarzenia będzie także koncert Filharmonii Sudeckiej pt. "Melodie świata"  w ramach  programu "Klasyka z Vervą", rozpoczynający festiwal.  Dla najmłodszych uczestników Festiwalu Karpia Milickiego przygotowano wesołe miasteczko i animacje pełne atrakcji i zabaw.
Ponadto, nie możemy zapomnieć o jarmarku produktów lokalnych. Będziecie mieli okazję spróbować i zakupić różnorodne wyroby, w tym karpie, lokalne przetwory, rękodzieło i wiele innych regionalnych produktów. To doskonała okazja, aby wesprzeć lokalnych producentów i odkryć smaki oraz unikalne wyroby Doliny Baryczy.
Festiwal Karpia Milickiego to nie tylko okazja do delektowania się wyjątkowymi smakami, ale także do spędzenia czasu wśród przyjaciół i rodziny, bawiąc się na koncertach, wesołym miasteczku i odkrywając lokalne produkty.

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

zamów reklamę