iGostyn.pl reklamy
Z policji

Zatrzymali trzech kierowców z aktywnymi zakazami prowadzenia pojazdów

Policjanci zatrzymali trzech kolejnych mężczyzn, którzy pomimo posiadania aktywnego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów postanowili wsiąść za kierownicę. Należy pamiętać, że kierowanie pojazdem przy aktywnym zakazie to przestępstwo, za które grozi do 5 lat więzienia.

W piątek (05.04.2024 r.) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Zimnowodzie zatrzymali do kontroli kierującego osobowym Renault. Po sprawdzeniu uprawnień do kierowania okazało się, że 38-letni obcokrajowiec ma trzy aktywne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów. Ta sytuacja zakończy się dla mężczyzny zarzutami za popełnione przestępstwo.

Podobna sytuacja miała miejsce w niedzielę (07.04.2024 r.) w Gostyniu na ul. Spokojnej. Dzielnicowy patrolujący ulicę, zauważył dostawczego Renault. Po zatrzymaniu kierującego do kontroli drogowej, okazało się, że ma on sądowy zakaz kierowania pojazdami. 39-latek z Gostynia będzie tłumaczył się przed sądem.

Kolejny taki przypadek policjanci odnotowali w poniedziałek (08.04.2024 r.) rano. 40-letni mieszkaniec gminy Borek Wielkopolski jechał dostawczym Mercedesem przez Koszkowo. Wpadł podczas kontroli drogowej prowadzonej przez dzielnicowego. Szybko wyszło na jaw, że on także ma sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Źródło: KPP Gostyń



Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę