iGostyn.pl reklamy
iPomagamy

Zbiórka dla Adasia z Ponieca

Zdjęcie: https://www.wishsurfing.pl/

Fundacja Dziecięca Fantazja, zajmująca się spełnianiem życzeń chorych dzieci, prowadzi zbiórkę dla 6-letniego Adasia z Ponieca.

- Adaś, podobnie jak jego starszy brat Oliwier, urodził z rzadkim, uwarunkowanym genetycznie schorzeniem – chorobą Krabbego. Powoduje ono postępujące uszkodzenia układu nerwowego, co może prowadzić do śmierci. Chłopiec w wieku 6 miesięcy przeszedł przeszczep szpiku, by spowolnić rozwój choroby. Mimo to nasz Podopieczny ma problemy z nogami, koślawością stóp i złą postawą całego ciała, dlatego korzysta z ortez. Konieczna będzie także operacja stóp. Adaś ma również kłopoty ze wzrokiem i nosi okulary - czytamy na stronie wishsurfing.pl, prowadzonej przez Fundację Dziecięca Fantazja.

 

Jego największym marzeniem jest konsola Nintendo Switch z akcesoriami. 

 

Zbiórkę dla Adasia można znaleźć TUTAJ.

 

Na co dzień Fundacja Dziecięca Fantazja spełnia fantazje chorych dzieci. To właśnie z myślą o nich uruchomili charytatywną platformę  https://www.wishsurfing.pl/ , dzięki której spełnianie marzeń stało się dużo prostsze. Każdy może przekazać dowolną kwotę. Każde 5, 10 czy 15 zł ma znaczenie.

 

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, której celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. 

 

 
pasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę