iGostyn.pl reklamy
iPomagamy

Zbiórka na rehabilitację Szymona

O Szymonie pisaliśmy już kilkakrotnie w związku z przekazywaniem 1% podatku. Teraz rodzice zbierają środki na jego rehabilitację, aby Szymek zaczął chodzić. Pomożecie?

Szymon jest wcześniakiem. Urodził się w 27 tygodniu ciąży bliźniaczej, ważąc zaledwie niecały kilogram... Niestety jego brat nie przeżył. Szymek pierwszych 95 dni swojego życia spędził w szpitalu. Zmagał się m. in. z wodogłowiem, zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych, krwawieniem dokomorowym 3 stopnia, krwotokiem płuc, dysplazją oskrzelowo-płucną.

 

Szymon ma 3 latka, jednak nie potrafi samodzielnie siedzieć i chodzić. Chłopiec wyrósł ze starego wózka, nowy specjalistyczny to koszt ok. 10 tys. zł.  

 

Oprócz tego trzylatek codziennie dojeżdża na rehabilitację, niekiedy bardzo daleko od domu. 

 

- Nasz ukochany trzylatek dzielnie walczy każdego dnia o przywrócenie sprawności. Mi jako mamie serce pęka widząc moje dziecko, które tak bardzo cierpi.  Jest mi bardzo przykro, kiedy zdrowe dzieci biegają, bawią się z rówieśnikami na placu zabaw a nasz dzielny bohater tylko obserwuje dzieci biegające za piłką. Prosimy was o wsparcie w zakupie wózka dla naszego dziecka i pomoc w dalszej rehabilitacji, która pomoże Szymonowi stanąć na nogi. Naszym marzeniem jest żeby Szymon zaczął samodzielnie siedzieć i chodzić. Czy to tak dużo? Czy tak dużo wymagamy? - mówi mama chłopca.

 

Do zebrania jest kwota 20 tys. zł. Zbiórka środków została zorganizowana na pomagam.pl. 

 

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę