iGostyn.pl reklamy
Z policji

Zderzenie czterech pojazdów, w tym dwóch ciężarówek

Zdjęcie: KPP Gostyń

Do kolejnego w ostatnim czasie niebezpiecznego zdarzenia doszło na obwodnicy Borku Wlkp. na wysokości miejscowości Skokówko. Zderzyły się tam cztery pojazdy, w tym dwa ciężarowe.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek 9 listopada 2023 roku po godz. 11.00 na DK12 w rejonie miejscowości Skokówko. 

Na drodze K12 na wysokości miejscowości Skokówko doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów - informuje Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu.

Poszkodowanych zostało 5 osób. Wszystkie pojazdy biorące udział w zdarzeniu poruszały się w tym samym kierunku.

 

AKTUALIZACJA

Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów ustalono, że w zdarzeniu udział brały 2 samochody ciężarowe, samochód osobowy oraz samochód typu Bus z lawetą. Samochodami podróżowało łącznie 6 osób. Wszyscy opuścili pojazdy samodzielnie. W początkowej fazie akcji na dolegliwości uskarżała się jedna osoba. Po kilku minutach kolejne cztery osoby zgłaszały dolegliwości. Strażacy udzielili osobom poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazali przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Obecny na miejscu lekarz podjął decyzję o przetransportowaniu pięciu osób poszkodowanych do szpitala - podaje kpt. Łukasz Hajduk z KP PSP Gostyń.
pasek reklamaCzytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę