iGostyn.pl reklamy
PSP Gostyń

Zderzenie osobówki z motocyklem, nie żyje motocyklista

Zdjęcie: KP PSP Gostyń/st. kpt. Wojciech Wybierała

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę 14 kwietnia 2024 roku ok. godz. 17.30 na trasie Piaski – Strzelce Wielkie. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i motocykla zginął motocyklista.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów ustalono, że w zdarzeniu brał udział samochód osobowy oraz motocykl. Kierowca motocykla był nieprzytomny i reanimowany przez osoby postronne (druhów z jednostki OSP w Pogorzeli, którzy w czasie wolnym najechali na zdarzenie). Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym znajdowały się poza pojazdem i nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Strażacy przejęli osobę poszkodowaną od osób postronnych i rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową (RKO), którą prowadzili do momentu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń, obecny na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon - podaje kpt. Łukasz Hajduk z KP PSP Gostyń.

Według wstępnych ustaleń policji, 54-letni kierowca samochodu osobowego marki Hyundai włączał się do ruchu i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się motocyklem 23-latkowi.  Kierowca osobówki był trzeźwy.

W działaniach na miejscu zdarzenia brały udział zastępy z PSP Gostyń i OSP Piaski, policja i ZRM.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę